Narzędzie do usuwania naklejek EZ GRIP PLASTIC RAZOR BLADE HOLDER (5 noży w zestawie)

Kod produktu: TKG30621
EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades to zestaw składający się z 5 plastikowych dwustronnych ostrzy oraz przeznaczonego do nich uchwytu. Te plastikowe nożyki wykonują te same zadania, do których do tej pory używałeś metalow...
Dostępność

Produkt dostępny w 48h

Dostawa
- już od 14,99 ZŁ

14,99 zł

zawiera podatek VAT

Parametry

Stan: Nowy
Producent: EZ-GRIP

Opis produktu

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades to zestaw składający się z 5 plastikowych dwustronnych ostrzy oraz przeznaczonego do nich uchwytu.

Te plastikowe nożyki wykonują te same zadania, do których do tej pory używałeś metalowych żyletek. Z jedną istotną różnicą - są o wiele bardziej bezpieczne! W przeciwieństwie do metalowych żyletek, produkt EZ Grip Plastic Razor Blade nie uszkodzi takich powierzchni, jak lakier czy szkło podczas usuwania naklejek, ptasich odchodów, żywic z drzew i innych lepkich zabrudzeń.

Gdy trzeba usunąć starą naklejkę z szyby pojazdu, wiekszość osób sięga po staromodne stalowe ostrze żyletki. Ale co, gdy trzeba usunąć naklejkę z powierzchni nieregularnych lub chromowanych? Ostrze ze stali maszynki jest zbyt ostre i zbyt ryzykowne.

EZ-Grip Plastic Razor Blades są wykonane z tworzywa sztucznego formowanego podczas wtryskiwania na gorąco, co zapewnia wytrzymałość i sztywność ostrzy. Plastik ten oferuje zwiększoną stabilność pionową i poziomą. Ma niski współczynnik tarcia, jest odporny na wiele chemikaliów i rozpuszczalników.
Dla lepszego poślizgu, szczególnie na elementach delikatnych, jak lakier samochodowy, należy stosować wraz z lubrykantem, bądź quick detailerem dla lepszego poslizgu ostrza.

Wraz z ostrzami w zestawie znajduje się plastikowy uchwyt, który zapewnia pewny stabilny chwyt ostrza i precyzję pracy. Pamiętaj, EZ-Grip Plastic Razor Blades są dwustronne! Zestaw zawiera uchwyt oraz 5 plastikowych żyletek. Istnieje możliwość dokupienia więcej żyletek osobno.

{"html":"<p class=\"text-success\"><i class=\"fas fa-circle\"><\/i> Produkt dost\u0119pny w 48h<\/p>","allegro":0}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć