Dystanse Eibach

W naszym sklepie oferujemy dystanse do felg aluminiowych do praktycznie wszystkich modeli samochodów dostępnych na rynku. Zanim dystanse trafią do sprzedaży, są skrupulatnie testowane i mierzone przez wykwalifikowanych ekspertów, dzięki czemu gwarantują idealny balans koła.

Wybierz model aby zobaczyć wyniki

Dystanse poszerzające do kół

Aby Twój samochód uzyskał więcej sportowego charakteru czy lepiej się prowadził warto wziąć pod uwagę dystanse Eibach. Zwiększony rozstaw kół to nie tylko zabieg estetyczny, który pozwala na wypełnienie pustej przestrzeni w nadkolu ale również rzeczywistą poprawa prowadzenia.

Dystanse Eibach wykonane są z najwyższej jakości aluminium. Każdy zestaw jest skrupulatnie sprawdzany i badany przed opuszczeniem fabryki. Zestawy Pro-Spacer testowane są według normy DIN 50021. Dystanse te są odporne na korozję oraz warunki atmosferyczne. Są idealnie wyważone nie powodują drgań na kierownicy jak tańsze odpowiedniki.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dystanse do praktycznie każdego modelu samochodu dostępnego na rynku europejskim.