Lakier do przyciemniania lamp Spraila BACK LIGHT PAINT BLACK 400 ml

Kod produktu: TKG30386
Transparentne aerozole Spraila są odpowiednie do zastosowania na licznych przeźroczystych obiektach, którym chcesz nadać kolor i zachować przeźroczystość. Jeśli powierzchnia obiektu ma strukturę, struktura pozostanie widoczna po malowaniu...
Dostępność

Produkt dostępny w 48h

Dostawa
- już od 14,99 ZŁ

33,99 zł

zawiera podatek VAT

Parametry

Stan: Nowy
Producent:

Opis produktu

Transparentne aerozole Spraila są odpowiednie do zastosowania na licznych przeźroczystych obiektach, którym chcesz nadać kolor i zachować przeźroczystość. Jeśli powierzchnia obiektu ma strukturę, struktura pozostanie widoczna po malowaniu powierzchni. Specjalnie opracowany do powierzchni z tworzyw sztucznych, ale poprawia również przyczepność farby i lakieru bezbarwnego na wszystkich powierzchniach.Ze względu na silną przyczepność można stosować do twardych części z tworzyw sztucznych w pojazdach. Przykłady zastosowania: przeźroczyste tworzywa sztuczne, szkło powlekane, lampy, żarówki, metale itp.

Uwaga: W wielu krajach malowanie tylnych świateł lub innych świateł pojazdów ulicznych jest zabronione. Prosimy o zapoznanie się z przepisami przed polakierowaniem wszelkich świateł lub żarówek pojazdów ulicznych. Spraila nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe użycie produktu. Sprawdzić zgodność przed aplikacją.

Pojemność: 400 ml

{"html":"<p class=\"text-success\"><i class=\"fas fa-circle\"><\/i> Produkt dost\u0119pny w 48h<\/p>","allegro":0}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć