Dolot TIP SUBARU IMPREZA GDB EJ20 STI WRX MK7~8

0 opinii 1 zamówień
548.99 zł
zawiera VAT

TIP - turbo inlet (intake) pipe do SUBARU IMPREZA GDB EJ20 STI WRX MK7~8 jest najwyższej jakości łącznikiem silikonowym, idealnie dopasowanym, odwzorowującym oryginalną rurę, co gwara

Czas wysyłki
Wysyłka w 24h
Kod produktu
FMIC-2862
Producent
FMIC


Wyślij zapytanie
Opis produktu

TIP - turbo inlet (intake) pipe do SUBARU IMPREZA GDB EJ20 STI WRX MK7~8 jest najwyższej jakości łącznikiem silikonowym, idealnie dopasowanym, odwzorowującym oryginalną rurę, co gwarantuje jego szybki montaż i bezproblemową eksploatację. 

Łącznik silikonowy FMIC to profesjonalny produkt wykonany z najwyższej klasy silikonu. Kilkuwarstwowe zbrojenie zapewnia mu odpowiednią sztywność, co przekłada się na dużą odporność na zasysanie TIPa przez turbo. Cechuje się również znacznie dłuższą żywotnością, niż seryjne, często parciejące i pękające przewody. 

Nasz sklep posiada największy w Polsce wybór rozmiarów, rodzajów oraz kolorów łączników, dzięki czemu z łatwością zbudujesz z nami profesjonalny układ dolotowy bądź chłodzenia. Dzięki w/w cechom oraz stałej dostępności wszystkich silikonów w ofercie, produkty FMIC są chętnie wybierane przez wyspecjalizowane warsztaty tuningowe. 

Model: SUBARU IMPREZA GDB EJ20 STI WRX MK7~8

Zastosowanie: układ dolotowy powietrza do turbo

Grubość ścianki: 5,5mm, 4x oplot 

Testowane do 7 barów w temperaturach od -60°C do +260°C

Podana cena dotyczy łącznika widocznego na zdjęciu. 

Opinie

Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię