Mleczko polerskie Poorboys World Polish with Carnauba BLUE 473 ml

Kod produktu: TKG14740
Jednym prostym ruchem czyścisz, ochraniasz i nadajesz połysk! Pasta polerska dedykowana specjalnie do ciemnych lakierów! Chcesz aby Twój samochód wyglądał wyjątkowo i posiadał piękny połysk? Musisz sobie zdać sprawę jak istotne ...
Dostępność

Produkt dostępny w 48h

Dostawa
- już od 14,99 ZŁ

61,99 zł

zawiera podatek VAT

Parametry

Stan: Nowy
Producent: Poorboys World

Opis produktu

Jednym prostym ruchem czyścisz, ochraniasz i nadajesz połysk! Pasta polerska dedykowana specjalnie do ciemnych lakierów!

Chcesz aby Twój samochód wyglądał wyjątkowo i posiadał piękny połysk? Musisz sobie zdać sprawę jak istotne w procesie pielęgnacji samochodu jest polerowanie. Myślisz, że to trudne i czasochłonne? Teraz już nie! Poorboy’s World przedstawia gamę swoich past polerskich, dzięki którym polerowanie stanie się dziecinnie proste i równie skuteczne w rękach początkujących entuzjastów jak i profesjonalistów.

Polish with Carnauba Blue to mleczko polerskie zawierająca 100% carnaubę. Doskonale czyści i ochronia powierzchnię dzięki specjalnym polimerom. Doskonały produkt do dobrze utrzymanych i nowych ciemnych lakierów. Not much money, but what a shine!

Środek zawiera delikatne, aktywne związki oczyszczające, które wyczyszczą powierzchnię głębiej i lepiej niż zwykły środek. Pasta zawiera również ochronne filtry UV. Dzięki unikalnej formule Polish with Carnauba Blue zajmie się zadrapaniami, śladami kolistych rysek oraz innymi skazami i pozostałościami na lakierze, minimalizując ich widoczność. Dodatkowo oczyszcza z soków roślinnych, robaków, nadmiaru wcześniej nałożonych środków i ptasich odchodów.

Jeśli zaaplikujesz Polish with Carnauba Blue przed woskowaniem lakieru, będziesz pewien że jego powierzchnia jest wolna od brudu i zanieczyszczeń. Co bardzo istotne pasta zawiera jedynie delikatne środki ścierne i fillery, które jednak pozwalają na skuteczne wypełnianie rysek na lakierze. Teraz nowy, ulepszony Polish with Carnauba Blue jest stworzony specjalnie po ty, by wyciągnąć jeszcze większą głębię i nadać jeszcze lepszy połysk ciemnym samochodom! Dzięki zastosowaniu Polish with Carnauba Blue Twój ciemny kolor lakieru będzie bardziej wyrazisty, wzbogacisz go o dodatkową ochronę, a dzięki zawartości carnauby nadasz unikalny połysk i blask. Nie potrzebujesz żadnych cleanerów do wcześniejszego etapu pielęgnacji.

{"html":"<p class=\"text-success\"><i class=\"fas fa-circle\"><\/i> Produkt dost\u0119pny w 48h<\/p>","allegro":0}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć