Powłoka ceramiczna Detailers Pro Series Ceramic Paint Coating 118 ml

213,99 zł
Brutto
Ilość

Detailers Paint Coating - nareszczie łatwa w aplikacji powłoka!

Co jeżeli stwierdzilibyśmy, że powłoka osiągająca dwuletnią trwałość zabezpieczenia jest tak łatwa w aplikacji, że wystarczy tylko nanieść ją na lakier i przetrzeć mikrofibrą? Detailers Paint Coating jest właśnie takim środkiem! To najłatwiejsza w aplikacji powłoka spośród dostępnych na rynku. Długie przygotowania oraz lata doświadczeń w car-detailingu nie są wymagane! Nanieś środek na powierzchnię, przetrzyj mikrofibrą i ciesz się blaskiem zabezpieczonego lakieru.

Detailers Ceramic Paint Coating to powłoka typu "glass-coating" wykorzystująca w swoim składzie cząstki ceramiczne oraz polimery wiązane poprzecznie. Zapewnia trwałą, twardą barierę ochronną oraz połysk "płynnego szkła". Hydrofobowy efekt samooczyszczania powierzchni lakieru pozwala utrzymać czystość pojazdu w lepszej kondycji pomiędzy kolejnymi myciami.

Detailer s Paint Coating jest bardzo łatwy w użyciu. W momencie gdy naniesiony środek styka się z lakierem, ceramiczne nano-cząstki wypełniają pory, mikrodefekty i niewielkie zarysowania sprawiając, że powierzchnia lakieru staje się idealnie gładka. Zapobiega to przyleganiu zabrudzeń. Pojazdy zabezpieczone Detailers Paint Coating charakteryzują się wysoce refleksyjnym blaskiem, sprawiającym wrażenie oblania płynnym szkłem.

Detailers Paint Coating zapewnia ochronę aż do 2 lat.

Detailers Paint Coating dostarczany jest w opakowaniach o pojemności 118 ml, co przy atrakcyjnej cenie w porównaniu z konkurencyjnymi powłokami pozwala na znaczne oszczędności. Jedno opakowanie wystarcza na zabezpieczenie aż 10 samochodów!

Sposób użycia:

  1. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia lakieru jest chłodna w dotyku. Nie należy aplikować środka w pełnym słońcu
  2. Umytą powierzchnię lakieru oczyść używając mleczka Detailers Coating Prep Polish
  3. Pracując element po elemencie, spryskaj lakier środkiem Detailers Paint Coating i rozprowadź równomiernie piankowym aplikatorem
  4. Wpracowuj powłokę w lakier aż zacznie zanikać
  5. Ewentualny nadmiar produktu spoleruj ręcznikiem z mikrofibry
TKG29299
10000 Przedmioty

Opis

Pojemność (ml/g)
118

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć