Kokosowy quick detailer TK Car Cosmetics Coco Loco 500 ml

Kod produktu: TKG33715
TuningKingz Car Cosmetics to zupełnie nowa linia kosmetyków, które powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia i pasji naszej firmy związanej z tuningiem i detailingiem samochodowym. TuningKingz Coco Loco Quick Detailer to produkt typu ...
Dostępność

Produkt dostępny w 48h

Dostawa
- już od 14,99 ZŁ

28,99 zł

zawiera podatek VAT

Parametry

Stan: Nowy
Producent: TuningKingz

Opis produktu

TuningKingz Car Cosmetics to zupełnie nowa linia kosmetyków, które powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia i pasji naszej firmy związanej z tuningiem i detailingiem samochodowym.

TuningKingz Coco Loco Quick Detailer to produkt typu mist and wipe. Przeznaczony do szybkiego odświeżenia i nabłyszczenia lakieru w warunkach niepozwalających na właściwe mycie. Można go stosować również w słońcu. Doskonale sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni, np. lakier, tworzywa sztuczne, szkło. Intensywny, kokosowy zapach jest dodatkowym atutem podczas aplikacji produktu.

Sposób użycia:

  • Wstrząśnij dobrze butelką
  • Sprawdź czy czyszczona powierzchnia jest sucha i chłodna
  • Rozpyl produkt w danym miejscu na powierzchni i przy pomocy miękkiej ściereczki z mikrofibry rozprowadź go równomiernie
  • Drugą mikrofibrą zetrzyj powierzchnię do sucha
  • Nie pozwól produktowi wyschnąć na powierzchni.

Karta charakterystyki dostępna jest na żądanie podmiotu prowadzącego działalność zawodową.

{"html":"<p class=\"text-success\"><i class=\"fas fa-circle\"><\/i> Produkt dost\u0119pny w 48h<\/p>","allegro":0}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć