Opalarka elektryczna z elektroniczną regulacją temperatury NTools HG 2003 LCD

Kod produktu: TKG35208
NTools HG 2003 LCD  o mocy 2000W i temperaturze maksymalnej 600 stopni pozwala na swobodne usuwanie powłok lakierniczych, podgrzewania zapieczonych połączeń gwintowych w celu ułatwienia ich rozkręcenia, itp.  Opalarki można też używać ...
Dostępność

Produkt dostępny w 48h

Dostawa
- już od 14,99 ZŁ

189,99 zł

zawiera podatek VAT

Parametry

Stan: Nowy
Producent: APP / Ntools

Opis produktu

NTools HG 2003 LCD o mocy 2000W i temperaturze maksymalnej 600 stopni pozwala na swobodne usuwanie powłok lakierniczych, podgrzewania zapieczonych połączeń gwintowych w celu ułatwienia ich rozkręcenia, itp. Opalarki można też używać do suszenia elementów drewnianych przed obróbką mechaniczną, lutowania oraz do innych prac wymagających podgrzania za pomocą strumienia suchego, gorącego powietrza.

Urządzenie wyposażone jest w czteropozycyjny przełącznik, przy pomocy którego można wybrać jeden z 3 poziomów temperatury i przepływu wydmuchiwanego powietrza. Wyświetlacz  LCD daje możliwość regulacji temperatury co ułatwia kontrolę zakresu temperatur podczas pracy z tworzywami sztucznymi. Opalarka jest lekka i wygodna w użytkowaniu.

Posiada rękojeść pokrytą antypoślizgowym materiałem a konstrukcja daje możliwość ustawienia jej w pozycji pionowej. NTools HG 2003 LCD  wyposażone jest w zabezpieeczenie termiczne chroniące urządzenie przed przegrzaniem.

Zgodność opalarki z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

Dane techniczne:
Zakres temperatur:  I bieg: 50ºC, II i III bieg: 70ºC -  600ºC,
Moc grzewcza: 2000W
Przepływ powietrza: I i II bieg - 300 l/min, III bieg - 500 l/min
Klasa ochrony przed przegrzaniem: tak    
Klasa ochronności przed pożarem: II
Długość przewodu:  2m
Napięcie zasilania: 230V - 50Hz

{"html":"<p class=\"text-success\"><i class=\"fas fa-circle\"><\/i> Produkt dost\u0119pny w 48h<\/p>","allegro":0}

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć