Wiadro 13L z separatorem GRIT GUARD Washing System (niebieski)

170,99 zł
Brutto
Ilość

Większość mikro-zarysowań lakieru widocznych w pełnym słońcu powstaje podczas mycia. Drobinki brudu lub piasku które utknęły w gąbce lub rękawicy zostają przeciągnięte po powierzchni mytego lakieru. Nawet szampon dający najlepszy poślizg nie uchroni przed powstaniem gęstej sieci zarysowań rujnujących prezencję lakieru. Zapobiegaj temu zjawisku minimalizując ryzyko powstawania mikro-zarysowań dzięki systemowi Grit Guard.

Grit Guard utrzymuje gąbkę do mycia w czystości zatrzymując zanieczyszczenia na dnie wiadra. Separator w formie podwyższenia o wysokości 6,5 cm umieszczony na dnie oddziela zanieczyszczenia, brud i piasek od czystej wody w której płuczemy gąbkę. Zastosowanie poprzecznych blokad na dnie uniemożliwia wodzie ruch i ponowne unoszenie zabrudzeń powyżej separatora. Teraz możesz mieć pewność, że płuczesz gąbkę lub rękawicę w czystej wodzie, podczas gdy brud został unieruchomiony na dnie wiadra.

Aby dokładnie wypłukać wełnianą rękawicę i łatwo pozbyć się zanieczyszczeń które wniknęły w głąb możesz pocierać ją o kratkę separatora.

Zestaw Grit Guard Washing System zawiera:

  • Wiadro o pojemności 13 litrów (3,5 galonów US) – to duże wiadro jest idealne do mycia samochodów, łodzi, kamperów oraz wszelkich innych pojazdów. Duża pojemność pozwala na przygotowanie wystarczającej ilości roztworu wody z szamponem, tak aby nie zabrakło jej podczas mycia. Jest też bardzo poręczne do przenoszenia i przewożenia sporej ilości detailingowych akcesoriów. Wysokość wiadra 37 cm, średnica u góry 30 cm, średnica przy dnie 26,5 cm.
  • Grit Guard Insert – Separator do wiadra, rewolucyjne narzędzie minimalizujące ryzyko powstawania mikro-zarysowań podczas mycia lakieru. Uznany przez profesjonalistów na całym świecie za jedną z podstawowych innowacji w procesie mycia samochodów na przestrzeni ostatnich lat. Średnica 26,3 cm.
  • Gamma Seal Lid – System gwintowanego zamknięcia przekształcający zwykłe wiadro w hermetycznie zamykany, szczelny pojemnik. Idealne narzędzie pozwalające na przewożenie wypełnionego wodą wiadra w samochodzie bez ryzyka rozlania. Znajdziesz dla niego wiele zastosowań. Podjechanie na zaprzyjaźniony bezdotyk z przygotowanym roztworem szamponu z ciepłą wodą od tej pory nie będzie problemem.
  • Zestaw Grit Guard Washing System stanowi doskonałe wyposażenie garażu. Jeśli jesteś  profesjonalistą bądź pewien, że zestaw Grit Guard w Twoim warsztacie utwierdzi klientów w przekonaniu, że zostawiają swoje samochody we właściwych rękach.

Zestaw dostępny w kolorach: czarny, czerwony, niebieski.

TKG29255
10000 Przedmioty

Opis

Pojemność (ml/g)
13000

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć