Czyszczący wosk w sprayu Stoner USA Speed Bead Spray 444 ml

61,99 zł
Brutto
Ilość

Renomowana amerykańska firma Stoner USA już teraz dostępna w Polsce!

Nie istnieje szybszy ani prostszy sposób na zapewnienie lakierowanym powłokom świetnego wyglądu niż zastosowanie szybkodziałającego produktu Stoner USA Speed Bead. Ten innowacyjny spray działa w trzech kluczowych zakresach, które są niezbędne do utrzymania i poprawy wyglądu Twojego pojazdu. Czyści, poleruje i chroni lakiery bezbarwne, metaliczne i akrylowe, a wszystko to przy pojedynczym naniesieniu preparatu.

Łagodne substancje myjące zawarte w preparacie Speed Bead powodują odczepienie i usunięcie śladów po owadach, sokach z drzew, tłustych śladach z jezdni, ze spalin oraz innych zabrudzeń powstałych w trakcie jazdy. Pozwala nawet na usunięcie niewielkich zadrapań powierzchniowych i śladów po twardej wodzie. Wielofunkcyjne woski zawarte w preparacie Speed Bead pozwalają na osiągnięcie wysokiego połysku, wypełniają powierzchniowe ubytki i ukrywają niewielkie przebarwienia.

Syntetyczne polimery w preparacie Speed Beat wiążą się chemicznie z powierzchnią, tworząc tym samym trwałą powłokę ochronną i odpychającą wodę. Preparat jest prosty w użyciu — wystarczy spryskać daną powierzchnię i delikatnie go rozprowadzić, a następnie bez wysiłku wytrzeć do czysta.

Pojemność: 444 ml

TKG30849
10000 Przedmioty

Opis

Pojemność (ml/g)
444

16 innych produktów w tej samej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć