Przewody Silikonowe FORD FOCUS 1.8 TDCI MK2 C-MAX

0 opinii 3 zamówień
144.99 zł
zawiera VAT

Zestaw silikonów do intercoolera do Ford Focus 1.8 TDCi MK2 C-MAX jest najwyższej jakości łącznikiem silikonowym, idealnie dopasowanym, odwzorowującym oryginalną rurę, co gwara

Czas wysyłki
Niedostępny
Kod produktu
FMIC-2270
Producent
FMIC

Opis produktu

Zestaw silikonów do intercoolera do Ford Focus 1.8 TDCi MK2 C-MAX jest najwyższej jakości łącznikiem silikonowym, idealnie dopasowanym, odwzorowującym oryginalną rurę, co gwarantuje jego szybki montaż i bezproblemową eksploatację. 

Łącznik silikonowy FMIC to profesjonalny produkt wykonany z najwyższej klasy silikonu. Kilkuwarstwowe zbrojenie zapewnia mu odpowiednią sztywność, co przekłada się na dużą odporność na zasysanie TIPa przez turbo. Cechuje się również znacznie dłuższą żywotnością, niż seryjne, często parciejące i pękające przewody. 

 

Nasz sklep posiada największy w Polsce wybór rozmiarów, rodzajów oraz kolorów łączników, dzięki czemu z łatwością zbudujesz z nami profesjonalny układ dolotowy bądź chłodzenia. Dzięki w/w cechom oraz stałej dostępności wszystkich silikonów w ofercie, produkty FMIC są chętnie wybierane przez wyspecjalizowane warsztaty tuningowe. 

 

Model: Ford Focus 1.8 TDCi MK2 C-MAX 

Zastosowanie: układ dolotowy powietrza do turbo

Grubość ścianki: 5mm, 4x oplot 

Testowane do 7 barów w temperaturach od -60°C do +260°C

Podana cena dotyczy łącznika widocznego na zdjęciu.

Opinie

Dodaj opinię
Zaloguj się aby dodać opinię

Produkty z kategorii: Ford