Witamy w GRUBYGARAGE
-

BAD BOYS Shampoo 500ml Orangeade (szampon)

10 zamówień 126 wyświetleń

Produkt stworzony z myślą o fanach detailingu. BadBoys Shampoo jest koncentratem, do codziennego mycia pojazdu. Charakteryzuje się niesamowitym, intensywnym zapachem oranżady, który uprzyjemnia pracę.

Mleczna piana, powstająca po zmieszaniu z wodą, nadaje przyjemny poślizg i długo utrzymuje się na karoserii. Jest wysoce wydajny i skuteczny. Dzięki neutralnemu pH, można stosować go na wszelkiego rodzaju powłoki ceramiczne, woski czy QD. Całkowicie bezpieczny dla lakieru, felg, uszczelek, czy szyb.

Sposób użycia:
Wykonaj bezdotykowe mycie wstępne, używając piany aktywnej lub prewash (BadBoys Trafic Film Remover). Przygotuj roztwór mieszając szampon z wodą, ok. 25 ml szamponu na 10 l wody. Zalecamy mycie metodą "na dwa wiadra" zaczynając od dachu, kierując się ku dołowi z użyciem rękawicy wełnianej oraz wiader z separatorem. Spłukaj pojazd wodą (najlepiej pod ciśnieniem), aby usunąć pozostały brud i zanieczyszczenia. Dla uzyskania lepszego efektu, po umyciu użyj BadBoys Quick Detailer w celu nabłyszczenia lakieru.

Zalecenia:
Efekt "kremowej piany" szamponu uzyskasz mieszając go z wodą, wyłącznie przy użyciu myjki ciśnieniowej (wlej szampon do wiadra, a następnie wodę pod ciśnieniem). Przed aplikacją upewnij się, że czyszczona powierzchnia jest chłodna. Nie myj samochodu w pełnym słońcu. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze 5 – 25 ⁰C.  Zamknięcie butelki nieoryginalnym korkiem, może powodować jej wciąganie. Wciąganie butelki, nie ma wpływu na jakość produktu. Nie narażaj środka na przemrożenie lub przegrzanie. Nie pozostawiaj do wyschnięcia. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

BadBoys - to linia kosmetyków samochodowych, opracowana wspólnie z naszą siostrzaną spółką RRCustoms LTD z UK. Ideą jej powstania było stworzenie produktów, które oprócz dobrze działającej chemii, dają użytkownikowi coś więcej. Fantastyczne zapachy, wygodne butelki, triggery Canyon lub pianowniczki oraz nietuzinkowy design - sprawia, że z dumą możemy nazwać linię BadBoys linią Premium.


Status
Dostępny
Ilość
6 szt.
Kod produktu
RRC-BAD-010
EAN
5903228990496

Produkty z kategorii: Szampony

ADBL ADBL Snowball 1L (Szampon) Dostępny
36.90 zł
CHEMOTION CHEMOTION Car Shampoo 0,5L (Szampon) Dostępny
39.90 zł
RR CUSTOMS BAD BOYS Alkaline Shampoo 500ml (szampon) Dostępny
36.90 zł 36.90 zł
ADBL ADBL Shampoo PRO 0,5L (Szampon) Dostępny
39.90 zł 41.90 zł
RR CUSTOMS BAD BOYS Shampoo Cola 500ml (szampon) Dostępny
48.90 zł
Shiny Garage Shiny Garage Sleek Premium Shampoo 1L (Szampon) Dostępny
52.90 zł
ADBL ADBL Shampoo 1L (Szampon) Dostępny
57.90 zł
RR CUSTOMS BAD BOYS Shampoo 500ml Orangeade (szampon) Dostępny
33.90 zł 33.90 zł
RR CUSTOMS RR CUSTOMS Active Shampoo 5L (Szampon) Dostępny
120.90 zł
RR CUSTOMS RR CUSTOMS Shampoo 1L (Szampon) Dostępny
31.90 zł