Witamy w GRUBYGARAGE
-

Splitter przedni RACING MITSUBISHI GALANT AVANCE MK8

1 zamówień 12 wyświetleń
665.90 zł
zawiera VAT

Stan
Na zamówienie
Dostępność
4 szt.
Kod produktu
MD-MI-GA-8-CNC-FD1A
Producent
Maxton
Cena katalogowa
744.00 zł


Zapytaj o ten produkt
Opis produktu

Splitter Przedni Racing Mitsubishi Galant Avance Mk8

Pasuje do:

Mitsubishi Galant Avance Mk8 1996 - 2003

Montaż racingowego splittera przedniego to zabieg, w efekcie którego nie tylko poprawisz aerodynamikę swojego samochodu, ale też w oryginalny sposób podkreślisz jego charakter. Jeśli jesteś posiadaczem Mitsubishi Galant Avance Mk8 i szukasz takiego właśnie elementu, powinieneś zapoznać się z ofertą polskiej marki Maxton Design. Firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i specjalizuje się w wytwórstwie nowoczesnych zderzaków, spoilerów, splitterów czy dokładek progów. Produktem godnym uwagi niewątpliwie jest racignowy splitter przedni Mitsubishi Galant Avance Mk8. Element wykonany jest z doskonałej jakości materiałów, które są solidne i odporne na uszkodzenia.

Dlaczego warto dokonać zakupu racingowego splittera przedniego Mitsubishi Galant Avance Mk8?
- przychodzi w zestawie z elementami ułatwiającymi montaż
- wykonany jest z ABS (CNC)
- posiada zabezpieczenie UV
- zmienia wygląd samochodu
- poprawia aerodynamikę pojazdu

Efektowny racingowy splitter przedni Mitsubishi Galant Avance Mk8 jest niezwykle oryginalnym elementem, przy pomocy którego szybko i skutecznie zmienisz wygląd swojego pojazdu. Splitter składa się z dokładki pod zderzak wykonanej z ABS (CNC) oraz wsporników. Efektowna i zwracająca uwagę budowa splittera z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnego tuningu. Splitter przedni jest elementem, który odczuwalnie poprawia aerodynamikę samochodu. Powietrze wpływające pod zderzak powoduje większy nacisk na przednią oś, co przekłada się na polepszenie stabilności i przyczepności. Jest to wyczuwalne zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Racingowy splitter przedni V.1 przychodzi w zestawie z instrukcją oraz elementami ułatwiającymi montaż.

Do produkcji racingowego splittera przedniego Mitsubishi Galant Avance Mk8 zastosowane zostało tworzywo ABS (CNC). Materiał wyróżnia się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia oraz elastycznością. Właściwości te czynią z niego materiał doskonale sprawdzający się w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. 
Racingowy splitter przedni dedykowany jest nawet najbardziej wymagającym klientom, dla których wysoka jakość wykonania i efektowny design są tak samo istotne. Jeśli chcesz wyposażyć swoje Mitsubishi Galant Avance Mk8 w takie właśnie elementy tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z ofertą marki Maxton Design.

Produkty z kategorii: Galant