Przepustnica wydechu 60MM Elektryczna FigerSPEC

Darmowa dostawa

Elektryczna przepustnica wydechu FigerSPEC przeznaczona do budowy profesjonalnych układów wydechowych. Jest to najpopularniejsza konstrukcja na rynku, poprawiona i wyposażona w szereg udoskonaleń niedostępnych w produktach konkurencji.

Z uwagi na bardzo niską awaryjność jest to bardzo chętnie wybierany produkt przez warsztaty zajmujące się budową układów wydechowych. Przepustnica kompatybilna jest z wieloma silniczkami OEM, po jego zmianie i zamontowaniu seryjnego sterowania można połączyć układ np. z trybami jazdy.

Przepustnica FigerSPEC przeznaczona jest do wspawania do układu wydechowego, w stanie spoczynku pozostaje zamknięta. Do przepustnicy dostępny jest również pełny zestaw sterowania z pilotami.

Produkt został wyposażony w specjalne podtoczenie które podtrzymuje klapę w pozycji zamkniętej, dzięki temu ruchomy element może zachować wystarczającą odległość od wewnętrznej krawędzi co zapobiega zapieczeniu się przepustnic. Jest to najczęściej występujący problem w tego typu produktach. Przepustnica FigerSPEC została zaprojektowana tak aby zminimalizować ryzyko zablokowania się klapy.

  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: FigerSPEC
  • Kod produktu: FG-ELP-60MM
Dostępny
339.99 zł już od / miesiąc. Oblicz ratę

Planowana wysyłka: Wyślemy w poniedziałek
Skawina, ul. Łanowa 35F: Odbierz już w poniedziałek od 10:00
Warsztat (Skawina/Kraków): Umów się na montaż

Pozostałe warianty


Menu