Witamy w GRUBYGARAGE
-

Sportowa chłodnica Nissan 350Z 07-08 VQ35HR Koyo 36mm V2999

0 opinii 5 zamówień
2226.90 zł
zawiera VAT

Stan
Na zamówienie
Dostępność
10 szt.
Kod produktu
KO-RD-223193
Producent
Koyorad Racing
Cena katalogowa
399.00 zł


Wyślij zapytanie
Opis produktu

Sportowy zamiennik chłodnicy Koyo, posiada znacznie grubszy oraz wydajniejszy rdzeń. Wydajna konstrukcja gwarantuje dobry przepływ oraz znaczne obniżenie temperatury. Koyo jest największym japońskim producentem chłodnic rajdowych. Do produkcji wykorzystywane jest najwyższej jakości aluminium. Łączenia wykonane metodą heli-arc są najwyższym standardem jeśli chodzi o spawanie aluminium.

Chłodnice Koyo występują w wariantach z różną grubością rdzenia, do użytku drogowego (do 500KM) zalecamy rdzeń o grubości 36-48mm.

Firma Koyorad Racing została założona w 1956r w Japonii jako niewielki warsztat naprawy chłodnic. Na dzień dzisiejszy Koyo jest jednym z największych producentów chłodnic oraz posiada zakłady na całym świecie - USA, Holandia, Singapur oraz Japonia. Wszystkie produkty Koyo projektowane oraz produkowane są przez zespół z blisko 54 letnim doświadczeniem. Koyorad Racing jest działem, który produkuje zamienniki wykonane w całości z aluminium (bez tworzyw sztucznych) przeznaczone do driftu oraz rajdów. Produkty Koyo są chętnie wybierane przez tunerów oraz warsztaty tuningowe dla projektów driftowych oraz time-attack.

Główne zdjęcie produktu jest poglądowe, szczegółowe wymiary oraz kształt chłodnicy widnieje na rysunku technicznym. Jest to oryginalny produkt Koyorad Racing wyprodukowany w Japonii.

Produkty z kategorii: Nissan